O nas

Portal Go4HealthTravel jest portalem szeroko rozumianej turystyki medycznej.

Serwis przeznaczony jest dla pacjentów szukających wysokiej jakości usług medycznych, także poza granicami kraju, w którym mieszkają.

Jednocześnie serwis stanowi platformę wymiany informacji dla placówek medycznych: gabinetów, klinik, uzdrowisk oraz lekarzy specjalizujących się w wybranych dziedzinach medycyny. Jako specjaliści w zakresie e-commerce zapewniamy promocję usług w najbardziej popularnych i dostępnych mediach oraz kanałach reklamowych.

Dzięki możliwości wprowadzania szczegółowych danych usług medycznych oraz funkcji ich porównania pacjenci otrzymują narzędzie pozwalające na łatwe i szybkie wyszukanie intersującej oferty.

Ci, którzy nie chcą ograniczać swojego wyjazdu wyłącznie do realizacji zabiegu medycznego, mogą połączyć go ze zwiedzaniem kraju docelowego. Nasi specjaliści z przyjemnością zorganizują zarówno wycieczki krajoznawcze jak i shopping, zgodnie z zainteresowaniami naszych Klientów. Kompleksowa obsługa obejmuje pełną organizację pobytu pacjentów zarówno przed jak i po zabiegu.

Serdecznie zapraszamy do współpracy i skorzystania z naszych usług !